OBCHODNÍK/CE – BRNO a JMK

Rozšiřujeme tým a hledáme OBCHODNÍKA/CI

pro oblast Brna a celé jižní Moravy.

Co u nás budete dělat?
  • Budete v první řadě provádět akvizici a vyhledávat nové potenciální zákazníky.
  • Prodávat úklidovou chemii a techniku, náhradní plnění a facility služby.
  • Zpracovávat cenové nabídky a projekty.
Jaký jste?
  • Máte zkušenosti s prodejem a máte za sebou prokazatelné pracovní výsledky. Oblast facility služeb velkou výhodou, nikoliv podmínkou.
  • Nemáte problém většinu pracovní doby strávit na cestách.
  • Umíte dobře řídit auto, dobře zvládáte práci s PC, především s MS Office a internetem.
  • V ideálním případě máte zkušenosti s veřejnými zakázkami.
Co vám nabízíme?
  • Pestrou pracovní náplň.
  • Fixní složku mzdy 25.000,- plus provize.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Jistotu a stabilitu, na trhu jsme už 27 let.
  • Sídlo firmy je v Brně, zde budete mít svoje zázemí.
  • Samozřejmostí je služební auto, telefon a počítač i k soukromým účelům.

Náplň práce:
viz. výše

Pracovní doba: flexibilní

Odměna: viz.výše

Nástup: Dohodou.

Podmínky:
SŠ s maturitou, ŘP sk. B

Vloženo: 11.10.2019

Jiřina Zezulová
mob.: 720 554 748
jirina.zezulova@clarima.cz

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás skrze tento formulář.