O společnosti

Clarima, s.r.o. je moderní společnost, která dlouhodobě poskytuje služby z oblasti správy a údržby nemovitostí, facility servisu a komplexních úklidových služeb, zejména ve zdravotnických zařízeních, vzdělávacích ústavech, výrobních areálech a administrativních centrech.

Sídlo Okružní 29a, 638 00 Brno,
IČ 45476012, DIČ CZ45476012
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 4954.

Dnes poskytuje Clarima, s.r.o. úklidové služby pro klienty ve 150 městech s 800 zaměstnanců. Pro zájemce o úklid, správu a údržbu a další facility služby jsou připraveni ke zpracování nabídky na území České republiky obchodní zástupci v Brně, Praze a Ostravě. Požadavky na obchod zrealizuje e-shop nebo osobně odborný personál na maloprodejně nebo ve velkoobchodním skladu v Brně. Prostřednictvím své sesterské společnosti FIDEM, s.r.o. je připravena pro své partnery poskytnout tzv. náhradní plnění v případě, že tito neplní povinný podíl zaměstnanců se ZPS na celkovém počtu zaměstnanců stanovený v souladu se zákonem o zaměstnanosti.

Garance nejvyšší kvality

Clarima s.r.o. byla založena v roce 1992 na tradicích s úklidovými službami, které se datují až před rok 1989 do přidružené výroby jednoho jihomoravského ZD. Za dobu své existence se stala tradiční značkou kvalitního úklidu a seriózní spolupráce.

Clarima, s.r.o. pro zkvalitnění služeb zavedla systém vzdělávání vlastních zaměstnanců a zavedla a certifikovala systém řízení jakosti, systém environmentálního managementu a systém ochrany zdraví a bezpečnosti.

Obchod, prodej zboží

Dlouhodobé zkušenosti s úklidem Clarima, s.r.o. uplatňuje i ve velkoobchodním i maloobchodním prodeji osvědčeného sortimentu zboží pro úklid domácností i pro profesionální úklid. A naopak odborný personál našich prodejen je připraven nabídnout nejnovější trendy úklidového sortimentu s ohledem na účelnost, hospodárnost a životní prostředí.

Využijte i Vy služeb společnosti Clarima, s.r.o. a přesvěčte se sami o jejím profesionálním a vstřícném přístupu k zákazníkům.